Cateringové služby
Petr Šrámek na Google plus

Partneři

Galerie

Přístupy

Počítadlo přístupů

Základní informace

Petr Šrámek - fotograf Ostrava

Fotograf – člověk, který dodá fotografii duši, světlo a správný stín...

Jmenuji se Petr Šrámek a narodil jsem se 28. července roku 1989 ve Frýdku - Místku na severu Moravy, kde jsem vyrůstal až do svých čtyř let. Poté se s rodinou přestěhoval do Ostravy, kde žiji a působím dodnes. Fotografování je především mým koníčkem, který souhrou náhod, příležitostí a lidí kolem mě postupem času a let kulminoval a přerostl do mé nyní bohulibé profese.

Přesto, že můj prim hraje hlavně fotografie reportážní, pokouším se nespecializovat se na žádné vyloženě dané fotografické odvětví a velice rád experimentuji a zkouším nové věci a styly focení. Každý interiér, předmět či člověk je jedinečný. Při focení tohoto všeho se pokouším přizpůsobit právě této výjimečnosti a nechávám ji vyniknout ve svých pracích.

Výsledky mého snažení můžete shlédnout ve fotogalerii, kde jsou fotky rozděleny do několika kategorií podle obsahu nebo v externí Zonerama galerii. Věřím, že si uděláte obrázek o tom, co ode mně můžete očekávat, a že Vás moje služby uspokojí.

Spolupracuji se servery jako iReport či Party Planet, pro které fotím české i zahraniční umělce. Jako svatební fotograf používám výhradně špičkové fotografické vybavení značky Canon a proto jsem se rozhodl nabídnout své služby i Vám.

Dalším mým velkým koníčkem je cestování, které jde vlastně s fotografií jako takovou tak říkajíc ruku v ruce, a tak na tomto webu krom koncertních, svatebních, glamour, rodinných či jiných fotek uvidíte občas i nějakou tu fotografii cestopisnou, zachycující krásy přírody či vyjímečnost architektury!

Doufám, že se Vám na mých stránkách bude líbit a rádi se sem opět vrátíte.

Koncerty Příroda Glamour Svatební fotografie Stavby
Copyright © 2021 Petr Šrámek | Přejít do administrace
fotograf Ostrava - svatební fotograf - maturitní tablo - koncerty - párty - glamour - akty - svatby - příroda - architektura - profesionální fotograf