Cateringové služby
Petr Šrámek na Google plus

Partneři

Galerie

Přístupy

Počítadlo přístupů

Novinky a události

Dobrý den, jmenuji se Petr Šrámek a vítám Vás na mých osobních webových stránkách, které se zabývají focením, prezentací mé práce a nabídkou služeb. Jsem zaměřen především na svatební fotografii, ale zabývám se také fotoreporty koncertů, focení přírody profilů osobností apod. Doufám, že se Vám na stránkách bude líbit a rádi se sem opět vrátíte. Pro jakékoli dotazy mě neváhejte kontaktovat.

4. srpna 2018

PauzaPauza - Drazí klienti z důvodu, které jsou zapříčiněny mnoha okolnostmi jsem se rozhodl, dočasně ukončit svou komerčně zaměřenou fotografickou činnost. Nadále mě prosím již nekontaktujte ohledně focení svateb ani jiných zakázek. Momentálně nevím jak dlouho bude má pauza trvat. Děkuji Vám za pochopení.

26. prosince 2016

Velké poděkování, ještě větší omluva a pření všeho nej!!!Velké poděkování, ještě větší omluva a pření všeho nej!!! - Milí přátelé a obchodní partneři. Konec roku se nám blíží a tak bych Vám chtěl všem poděkovat za Vaši přízeň v roce 2016 a popřát vše nejlepší a mnoho úspěchů jak v pracovním tak osobním životě. Bylo Vás opravdu spousta a focení s Vámi všemi jsem si moc užil. Na druhou stranu bych se tímto i rád omluvil za svou vytíženost hlavně z kraje roku, kdy jsem musel i celou řadu focení přeložit. Vše bohužel pramenilo z obrovského množství prodaných voucheru na slevových portálech, kdy se číslo klientů blížilo 150. Bohužel to bylo opravdu příliš velké sousto ale rozhodně také ponaučení abych se pro příště do podobných věcí nepouštěl a věnoval se pouze lidem, kteří mají o focení opravdu zájem a sami si napíšou a já jim tak mohl nabídnout péči, kterou si opravdu zaslouží. Všem, kterých se to týkalo se tedy ještě jednou omlouvám a těm ostatním vzkazuji, že jsou již k mání termíny pro rok následující a, že nic podobného už ani přinejmenším nehrozí! Děkuji a přeji krásný zbytek Vánočních svátků.

5. listopadu 2016

Svatební sezona 2016 je za námi :-)Svatební sezona 2016 je za námi :-) - Děkuji všem za krásnou svatební sezonu 2016. Se všemi jsem si to velmi užil a věřím, že i Vy jste byli spokojeni a naše společné focení jste si užívali. Postupně budu přidávat ukázky do sekce „svatby“, nicméně tedkom trochu bojujeme s funkčností webu, takže se tak stane hned, jak odstraníme technické nedostatky Prozatím budu rád, když navštívíte mé FB stránky, kde rovněž najdete značný počet reportů. Zároveň všem oznamuji, že první místa na příští sezonu jsou již obsazená, takže pokud zvažujete focení, tak si neváhejte ověřit svůj termín.

16. března 2016

Svatebni focení 2016Svatebni focení 2016 - Svatební sezona se nám pomaličku blíží a já hlásím posledních pár volných termínů. Proto pokud ještě nemáte svého svatebního fotografa, tak dlouho nečekejte a včas si rezervujte svůj termín. Volné jsou ještě některé víkendy v květnu, červnu, srpnu a září :-) I když se u každého měsíce jedná spíše maximálně o jednu volnou sobotu (ale třeba se trefíte), tak páteční termíny jsou volnější. Červenec je celý beznadějně zarezervovaný, tak prosím na tento měsíc své poptávky vůbec neposílejte. Děkuji

16. března 2016

Nový ateliérNový ateliér - Milí přátelé, začátkem března jsem zahájil spolupráci s ateliérem pana Jana Kováče a pro Vás všechny to nebude znamenat nic jiného, než nový skvěle vybavený ateliér v perfektně dostupném místě přímo v centru Ostravy. Ateliér nabízí veškeré nutné profesionální vybavení od zábleskové techniky přes řadu uměleckých pozadí až po spoustu rekvizit a propriet k focení. Dále je zde k dispozici sociální zařízení, kuchyňka, pohovky a další věci, které Vám pomůžou se u focení uvolnit a cítit se jako doma. Ateliér je otevřen kdykoli po předchozí domluvě od po-ne vždy od 8:00-20:00. Objednávky příjímáme na emailu.

17. listopadu 2015

Nastal nám zimní časNastal nám zimní čas - Krásný den, přátelé mí zlatí:-) Chtěl bych Vám všem poděkovat za krásnou svatební sezonu 2015. Rok se nám pomaličku ale jistě chýlí ke konci, a nám všem nastávají ty, někým nenáviděné a druhými zase milované dlouhé zimní večery. Také díky tomu nám už svatební sezona končí a já bych proto chtěl všem svým klientům, kteří se pro mne rozhodli, poděkovat. Pevně věřím, že jste byli s mými službami spokojeni. Letos Vás bylo přes dvacet párů, což je opravdu úctyhodné číslo, které jsme opravdu nečekal. Doufám, že mi zachováte svou přízeň i pro nadcházející roky a spúolu s Vámi připbude spousta dalších spokojených zákazníků.

13. července 2015

Svatební foceníSvatební focení - Svatební sezona je v plném proudu a já hlásím psoledních pár volných termínů. Proto pokud ještě nemáte svého svateního fotografa, tak dlouho nečekejte a včas si rezervujte svůj termín. Volné jsou ještě některé víkendy v srpnu a září :-)

16. března 2015

Slevové akceSlevové akce - Chcete portrétní fotografie opravdu za pár korun? Jestli Vaše odpověd zní ano, tak není nic jednoduššího než využít jedinečné akce na slevovém portále doluj.cz na adrese www.doluj.cz/chcete-mit-hezke-fotografie-sami-pro-sebe-portretove-foceni-s-fotografem. Akce je časově omezená a nebude znova opakovat! Jako druhou nabídku Vám pak nabízím focení maturitních tabel rovněž za bezkonkurenční ceny. Sleva je k dostání opět na portále doluj - http://www.doluj.cz/foceni-maturitniho-tabla-s-profesionalnim-fotografem.

14. února 2015

Nová sezona nás vítáNová sezona nás vítá - Hezký den, přátelé zdá se, že zima nad námi pomalu ale jistě ztrácí svou čarovnou moc a my se tak můžeme začínat těšit na kouzlo přicházejícího jara. A když přichází jaro, tak přichází i nová sezona exteriérového focení , ať už je to focení portrétní, zamilované či svatební. Navíc mám pro Vás v této době připravenou ve spolupráci s portálem Amplion.cz akční nabídku focení varianty „Glamour Balíček Premium“ za pouhou polovinu! Nabídku naleznete na adrese http://amplion.centrum.cz/36275-profesionalni-foceni-s-fotografem-petrem-sramkem?TS=1417451415&password=45674749 Ovšem nezaspěte, jelikož za pár dní už bude končit. Dalším každoročním evergreenem je svatební focení. Přesto, že jsem loňskou sezonu měl vyprodanou během pouhých několika týdnů, tak jsem se i pro tento rok rozhodnul ponechat ceny stále stejné a nezvyšovat je, což má za příčinu, že krátce po novém roce již hlásím 30% obsazení všech volných termínů. Pokud tedy uvažujete o focení svého velkého dne, nečekejte příliš dlouho. A jako poslední bych Vás rád pozval do své galerie, kde jsem přidal několik nových kousků. Děkuji Vám za věrnost a těším se na Vaše návštěvy a spolupráci s Vámi.

12. října 2014

Svatební fotografieSvatební fotografie - Zdravím vážení :-) tak jelikož nám pomalu ale jistě svatební sezona koncí, tak jsem do své galerky přidal další ukázky z letošních svateb. Nebojte, ještě jich několik přibude ale myslím, že je potřeba udělat za letošním rokem víceméně nějakou tu čáru :-) Konec jedné sezony ale znamená začátek té další a proto neváhejte a rezervujte si své termíny včas :-) Nyní se už ale můžete všichni těšit na rozsáhlé fotoreporty z koncertního podzimu, keré neváhejte sledovat na mé galerce na zoneramě:-)

13. srpna 2014

Fotografujeme děti aneb portrétní fotografie pro každého - 18. září 2014 - Dokonalý portrét nemusí vzniknout jen v ateliéru! Pouze stačí vědět jak na to! Množství užitečných rad a tipů pro práci s cenově dostupnou technikou a v přirozeném prostředí nebo v improvizovaném domácím studiu Vám ukáže profesionální fotograf a zkušený lektor Kamil Rodinger. Důležitější než vlastnit drahou fototechniku, je mít tu svou zcela pod kontrolu a osvojit si pár jednoduchých technických vědomostí. Správně zvolit úhel pohledu, přizpůsobit světlo tak, aby Vám vyhovovalo, nastavení pózy a vhodné funkce fotoaparátu. Kurz mohou navštívit všichni příznivci fotografie, kteří se chtějí zdokonalit v pořizování portrétních fotografií. Jedinou podmínkou je přinést si s sebou vlastní fotoaparát libovolné značky a úrovně. Po absolvování kurzu už pro Vás nebude problém zaznamenat prchavé okamžiky a proměny Vaší drahé ratolesti! Více informací a možnost se na tento kurz přihlásit naleznete po kliknutí na banner pod menu :-)

29. července 2014

Nové fotografie...Nové fotografie... - Do svatební galerky jsem přidal několik nových fotek, tak koukněte. Snad se budou líbit :-) Další brzy přibudou...

19. července 2014

Zpátky doma...Zpátky doma... - Po měsíční cestě po krásné skandinávii a azurovém řeckém ostrově Zakynthos jsem zpět ... Omluvte tedy mou nepřítomnost a těšte se na obsáhlé reporty Nyní ale pojdme k důležitější věci. Svatební sezona je již v plném proudu a já jsem minulým týdnem své letošní počínání zaokrouhlil již na pět kousků, což do konce roku zcela jistě víc než zdvojnásobím Nicméně pokud ještě nějaký opozdilec hledá na poslední chvíli fotografa pro svůj svatební den, tak máte možnost obsadit některý z mých posledních pár volných termínů. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat...

11. května 2014

První svatbičkaPrvní svatbička - První letošní svatbu již mám za sebou. Přeji vše nejlepší všem zůšastněným a hlavně novomanželům Martině a Tomáši Richterovým :-) Ale co Vy, nehledáte taky fotografa pro svůj velký den? Posledních pár volných termínů je stále k mání, takže neváhejte a rezervujte včas :-)

18. března 2014

Portrétní focení...Portrétní focení... - Pomalu nám po roce opět přichází jaro přátelé :-) Máte radost??... Myslím, že většina z nás určitě velikou. I pro nás fotografy tak končí nezáživné zimní období interiérových a ateliérových focení a zamlžených objektivů a konečně můžeme začít pomalu vycházet ven a zachytavat první sluneční paprsky a probouzející se přírodu :-)) Ale ten správný čas rovněž příchází určitě i pro zamilované a tak si nezapomente rezervovat v čas své portrétní focení a vyražte tak vstříc jaru s novými snímky!

20. ledna 2014

Akce svatebního focení :-)Akce svatebního focení :-) - Plánujete svůj velký den a ještě nemáte fotografa? Nyní pro Vás mám skvělou nabídku, ale pozor je časově omezená :-) Na portále Slevosvatba.cz, nyní můžete zakoupit speciální celodenní focení za pouhých 2900 Kč s dopravou kdekoli po republice za 3 Kč/Km. Kdo má zájem at dlouho neotálí a kontaktuje mne ohledně volného termínu, jelikož se nám to pomalu ale jistě všechno zaplnuje :) www.slevosvatba.cz/sleva/petr-sramek-foceni

1. ledna 2014

Vítejte v roce 2014 a děkuji... :-)Vítejte v roce 2014 a děkuji... :-) - Právě jste překovali hranici 2 000 přístupů na mém webu www.petr-sramek.cz:) Děkuji Vám za Vaši návštěvnost a budu se i nadále těšit na spolupráci s Vámi... Závěrem bych Vám všem chtěl rovněž popřát vše nejlepší do nového roku, kupy zdraví a osobní i profesní spokojenosti!!

8. listopadu 2013

Ceník služeb... - Jak jste si již jistě všimli, před pár dny byl konečně na web aktualizován a dodán nový kompletní ceník služeb. Pro zbylé cenově neohodnocené fotografické služby, které můžete najít úplně dole v dané sekci, mě neváhejte kontaktovat. Bude Vám ušita cena na míru přímo k dané zakázce... Neváhejte tedy a objednejte si svůj termín i Vy :-)

31. října 2013

Svatební focení - Hledáte fotografa pro svůj velký den ? Již dále hledat nemusíte. Rezervace tarmínů na rok 2014 je v plném proudu. Neotálejte tedy příliš dlouho a rezervujte si svatební focení ještě dnes, aby Vám zrovna ten Váš termín nevyfouknul někdo jiný :-)

16. září 2013

Fotoknihy PIKLIO - Při zakoupení svatebního focení nabízím nyní nově k zakoupení profesionální fotoknihy společnosti PIKLIO ve velikosti A4 za bezkonkurenční ceny !! Na výběr je z několika formátů a "X" vzhledů ! Více se dozvíte po nahlédnutí na stránkách výrobce www.piklio.cz (ceny na webu jsou bez slev, které Vám budou poskytnuty) O vytvoření fotoknihy se postarám sám na základě fotografiií které si sami vyberete ! Na výběr je mnoho svatebních motivů a specifikací. Možnost také umístit různé popisky k jednotlivým fotografiím ! Zaslání je ZDARMA až k Vám domů ! Doufám, že se Vám tato nová možnost bude líbit :)

15. prosince 2013

Akce na Slevosvatba.CZ - Ještě 25 dní poběží na svatebním portále Slevosvatba.CZ bezkonkurenční akce fotografování balíčku exclusive za cenu 2900 Kč. Jedná se o celodenní focení s 10 tištěnými fotografiemu ve kvalitě PREMIUM v ceně. Neváhejte a rezervujte si svůj termín i Vy :)

15. prosince 2013

Změny na webu - Vážení návštěvníci, chtěl bych Vás informovat o probíhající rekonstrukci webu. Web přesto, že je v tuto chvíli plně funkční, tak postrádá několik sekcí a tolik Vámi chtěné fotografie svateb. Na vylepšení se intenzivně pracuje, tak doufám, že se Vám bude pár finálních změn a dodání několika dalších vylepšení líbit. Prozatím najdete všechny fotografie pouze v galerii na Zoneramě. Objednávky můžete posílat skrze kontaktní formulář na webu (ale samozřejmě i dalšími možnými prostředky email.tel.), rekonstrukce na jeho funkčnost nemá vliv!

15. prosince 2013

Nové fotografieNové fotografie - Konečně jsem si našel čas a přidal nové fotografie do jednotlivých sekcí.

15. prosince 2013

Spuštění webuSpuštění webu - Vítejte na mém novém webu, který je nabídkou fotografických služeb. Momentálně probíhá plnění galerie a jednotlivých odkazů, proto prosím o strpení. Už brzy najdete v Galerii, vše co by tam mělo být. Možná se na nějakém focení potkám i s Vámi. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nedostatek, klidně mi napište. Děkuji

Koncerty Příroda Glamour Svatební fotografie Stavby
Copyright © 2021 Petr Šrámek | Přejít do administrace
fotograf Ostrava - svatební fotograf - maturitní tablo - koncerty - párty - glamour - akty - svatby - příroda - architektura - profesionální fotograf